Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield

  • 90 m²
  • 3 soverom
  • 2 baderom

Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield ligger i Hammersmith and Fulham distriktet i London og består av 3 rom, et komplett kjøkken og 2 bad. Denne boligen har plass for opp til 6 gjester.

Båtturer kan nytes på stedet.

Boligen ligger i London, ca 4 km fra Victoria & Albert Museum og 1 km fra Westfield London kjøpesenter. Wild Thyme overrasker gjester med britiske retter og ligger ca 400 meter unna. Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield har rom for å bo i nærheten av Wormholt Park. Wood Lane undergrunnsstasjon tunnelbanestasjon ligger en 15-minutters spasertur unna.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield London
Guestready - Tranquility Near Shepherd'S Bush
pris kun for mobil

Guestready - Tranquility Near Shepherd'S Bush

8.2
Veldig bra 28 anmeldelser
75 m fra overnattingsstedet
USD 331 USD 298
per natt
Elegant 4-Bedroom House In Shepherds Bush
pris kun for mobil

Elegant 4-Bedroom House In Shepherds Bush

6.5
Trivelig 2 anmeldelser
371 m fra overnattingsstedet
USD 339 USD 305
per natt
Three Bedroom Apartment By Dashh Properties Short Lets & Serviced Accommodation In Shepherds Bush Sleeps 9 With Free Wifi
pris kun for mobil

Three Bedroom Apartment By Dashh Properties Short Lets & Serviced Accommodation In Shepherds Bush Sleeps 9 With Free Wifi

8.0
Veldig bra 13 anmeldelser
644 m fra overnattingsstedet
USD 509 USD 458
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    London Heathrow lufthavn Flyplass
    21 km

    Togstasjoner

    Acton Main Line Railway Station
    2,3 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Tørketrommel

    Fritidsaktivitet

    • Hageområde

    På rommene

    • Oppvarming
    • Sitteområde

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Utstyr

    • CD-spiller

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • ❓
      Hvor mye koster det å bo på Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield villa?
      Prisen for en natts opphold i Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield villa er £480.
    • ❓
      Hvilke restauranter kan vi finne i nærheten av Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield villa?
      Restauranter i nærheten av Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield villa inkluderer Wild Thyme og The Pocket Watch.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    London Heathrow lufthavn Flyplass
    21 km

    Togstasjoner

    Acton Main Line Railway Station
    2,3 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Shepherds Bush W12 Magical Townhouse Nr Westfield London

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk